Build a Bridge Oyun İncelemesi [İndir]

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Bu makalemizde, Build a Bridge Oyun incelemesi ve indirme işlemini anlatacağız. Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse her bölüm geçince yeni ve farklı parkurlar karşınıza çıkacak tabi bu ilerlemeniz doğrultusunda olacaktır.

Yollarla mantık sınırlarını zorlayacak, yaklaşan engelleri hesaba katarak matematiğinizi geliştireceksiniz.Yapımcı Boombit çok eğlenceli bir bulmaca oyunu ortaya çıkarmış. Kısıtlı imkanlarınız önünüzdeki en büyük engel. İpuçlarından fikir edinebilir, yolunuzu doğru temellere oturtabilirsiniz.

Build a Bridge

Mühendislik ve doğaçlama becerilerinizi riski yüksek bir bulmacada test edin. Arabalar, kamyonlar, otobüsler ve hatta bazen canavar kamyonlar için köprüler inşa edecek olan sizsiniz. Dikkatinizi toplayın ve inşa etmeye başlayın!

Planlama aşamasında oyun kendini basit bir 2D arayüz ile sunmaktadır. Köprün için en iyi malzemeleri seçmelisin ve yapabildiğin en sağlam yapıyı inşa etmelisin. Her seviyeye tıpkı karmaşık bir bulmacaymış gibi yaklaşabilirsin, mümkün olduğu kadar verimli olmaya ve en iyi çözümü bulmaya çalışabilirsin. Ama, deney yapmaktan da çekinme. Çılgına dönüp acayip görünüşlü bir şey inşa edebilirsin, buna rağmen yine de bir şekilde çalışıyor olabilir. Her iki yaklaşımda da tonla eğlence seni bekliyor.

İşiniz bittiğinde 3D moduna geçin ve köprünüzden geçen bir arabayı izleyin. Dayanacak mı yoksa büyük bir gürültüyle çökecek mi?

Oyunda normal modun yanısıra, yaratıcılık ve doğaçlamaya odaklanan daha kolay bir mod da mevcut. İşler zorlaşırsa oyun içi ipucu sisteminden de yararlanabilirsiniz. 30 seviye ve inşa edilecek gizli ve ödül köprüler sayesinde yapacak işiniz hep olacak.

Oyun Özellikleri

  • Kullanıma yönelik farklı materyaller – Ahşap, Metal, Kablolar
  • 36 seviyeli, zorluk derecesi gittikçe artan bulmacalar
  • İnteraktif ögelerle dolu çeşitli, detaylı ortamlar
  • Konstrüksiyonlarınızı test etmek için çok sayıda araba
  • Gerçekçi fizik motoru
  • Güzel, stilize edilmiş görsel tarz
  • 13 dilde

İndir

[utd-widget packagename=”com.boombitgames.BridgeLowpoly”]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.