Instagram Mavi Tik Alma?

1
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Çoğu ünlü veya tanınmış ve takipçisi çok kişilerin profilinde gördüğümüz kullanıcı adının yanındaki mavi tik almainstagram mavi tik işlemi için başvuru yapma ve ne yapılmalı hilesi var mıdır bundan bahsedeceğiz.

instagram dogrulanmis profil

İnstagram’da mavi tik hesabın onaylanmış gerçek bir kişiye ait olduğunu ifade eden bir olaydır. Herkes bu hesap onaylatma işlemini ne yazık ki şimdilik yapamıyor. Instagram’ın bu konudaki açıklaması aşağıdaki gibidir.

Doğrulanmış simgesi nedir?

Doğrulanmış simgesi, aramada ve profilde Instagram hesaplarının yanında görünen bir onay simgesidir. Anlamı, Instagram’ın bu hesabın tanınmış kişiyi, ünlüyü veya global markayı temsil eden gerçek hesap olduğunu onaylamış olmasıdır.

Tanınmış kişilerin ve markaların taklit edilme olasılığı yüksek olduğundan, bu kişi ve markaları temsil eden hesaplar doğrulanır. Instagram topluluğundaki insanların takip etmek istedikleri gerçek kişi ve markaları kolayca bulmalarını istiyoruz.

Devamını oku >

 

Açıklamadan da görüldüğü gibi sadece doğrulanmış hesaplar Instagram’da mavi tik sahibi olabilir.

Şu anda ülkemizdeki Instagram kullanıcıları arasında sadece bazı ünlü isimlerin hesabı onaylıdır.

Sonuç olarak eğer tanınmış bir kişi iseniz, hesabınızı onaylatmanın tek yolu mail aracılığı ile Instagram yetkilileri ile temasa geçmek. Ancak bu yöntemle de ne yazık ki hesabınızın onaylanacağı kesin değil. O yüzden Instagram’la partner olarak çalışan sosyal medya ajanslarından yardım alabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.