İnternetten İndirdiğim Filmi Televizyonda İzleme

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

İnternet üzerinden indirilen bir filmi televizyona taktığınız bağlantıyla izleyebilmeniz için kontrollerimizi siz değerleri okurlarımıza aktaracağız.

Sinemaya düşen fakat izleyemediğimiz filmler daha sonrasında internette izleyebiliyoruz. Filmi internetten indirdikten sonra televizyona USB ya da flash bağlantısıyla aktarıp televizyondan da izlemesini yapabiliyorsunuz.

Ayarlarımızın sağlanabilmesi için izleyeceğiniz filmi öncelikle indirmeniz gerekiyor. İndirdikten sonra onu flasha ya da bir USB bağlantısına atalım. Ardından evinizde bulunan televizyonunuzun giriş yerleri olacaktır. Flash yada USB yi takarak filmi bu alandan bulup televizyondan açmayı deneyelim.İnternetten İndirdiğim Filmi Televizyonda İzleme 2

Aslında oldukça basit olan bu işlemlerin bazı kullanıcılar tarafından sorunlar meydana gelebilmektedir. Yaşanan sorunlardan başında da ilgili filmin televizyonda görünmemesiyle alakalı olduğunu söyleyebiliriz. İnternetten indirip flasha attığımız film televizyonda görünmediğinde bu birazcık moral bozabilir. Ama dosya uzantısında oluşan problemden kaynaklı sorun meydana gelmiştir.

Gelişen teknolojide program ve uygulamaları kullanmadan bazı problemlerin önüne geçemiyorsunuz. Dosya uzantısını dönüştürebilmek için Mkvmerge programını kullanmanızı rica ediyorum. İndirdiğiniz film dosyasını Mkvmerge alanının içerisine attıktan sonra çoklama işlemlerini bitirmeniz halinde kısa süre içerisinde ilgili dosyanın dönüştüğüne şahit olacaksınız.

İnternetten İndirdiğim Filmi Televizyonda İzleme 3Dönüştürülen dosyayla birlikte tekrar USB ya da flasha attığınız için onu da televizyonumuza takıyoruz. Taktıktan sonra artık sorun kalmadan indirdiğiniz filmi televizyondan izleyebilirsiniz. Bu kez filmi televizyonunuzda görmeniz gerekiyor. İyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.