iPhone Hafıza Doldu Nasıl Yer Açabilirim

iPhone kullanıcıları için IceCream uygulaması ile telefonunuzda yer açın.

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

IceCream; iOS kullanıcılarının sorunu olan ve genelde 16 GB kullanan kişilerde görünen iPhone hafıza doldu nasıl yer açabilirim sorunu çözümü için iPhone’da kulanılmayan ön belleği temizleme işlevini gören ve telefonu hızlandırmaya aynı zamanda arka plandaki uygulamaları temizlediği için pil ömrü arttırma sağlayacaktır.

IceCream; iPhone’daki fotoğraf müzik ve uygulamalar aynı zamanda whatsapp mesajlaşmasında gelen veriler telefonunuzda yer kaplayacaktır. Bu uygulama sayesinde telefonunuzdaki fotoğrafları sıkıştırıyor.

IceCream App Kullanımı

Bu bir 3. parti uygulamadır, IceCream uygulamasında fotoğraflarınıza erişime izin vermeden önce fotoğraflarınızı yedeklemenizi önerebiliriz. IceCream‘ı kullanabilmek için ücretsiz bir hesap açmanız gerekiyor. Hesap açtıktan sonra iki adımlı oturum açmayı açıp devam ediyorsunuz.

iphone icecream app, iphone hafızada yer açma

IceCream uygulamasının kurulumu tamamlandıktan sonra fotoğrafların telefonda ne kadar yer kapladığını tespit edecektir. Ekrandaki Free Up iPhone Space düğmesine bastıktan sonra ne kadar alan açacağınızı seçebiliyorsunuz. 60MB’tan 1GB’a kadar yer açabiliyorsunuz.

Uygulama fotoğraflarınızı telefonunuzdan silmeyecektir, sadece sıkıştırarak Örneğin: 3MB olan bir fotoğraf 1.5MB olacaktır… Ayrıca IceCream web sitesinden fotoğraflarınıza ulaşıp onları zip olarak indirebilirsiniz.

IceCream şimdilik ücretsiz fakat  ileride 1.000 fotoğraf için 0,99$ talep edebilir.

iPhone için IceCream – Backup Photos and Videos, Free Up Space in a Few Taps İndir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.