Kullanım Sözleşmesi

1. İçerik

Teknolojicozumu.com içeriği; Teknoloji ile ilgili tüm konularda paylaşılan bilgilerden ve Akıllı telefon ve Tablet, Modem, Bilgisayar, Smart TV gibi cihazlar ve Sosyal medya Facebook, Instagram gibi konular ile ilgili sorunların çözümü ve özgün düşüncelerden oluşmaktadır.

2. İçeriğin Kullanımı ve Kullanım Sorumluluğu

Teknolojicozumu.com üzerindeki içeriği her ziyaretçi kullanabilir. teknolojicozumu.com içeriğin paylaşımı dışında hiçbir hak ve sorumluluk üstlenmemektedir. Uygulamaların, oyunların, eklentilerin, format atmanın, incelemelerin kullanılacağı cihazlarda oluşturacağı herhangi bir sorundan ötürü teknolojicozumu.com sorumlu tutulamaz.

3. Yasallık

Yukarıda da belirtildiği üzere, teknolojicozumu.com üzerindeki tüm materyaller çeşitli kaynaklardan derlenmiştir ya da ekibimiz tarafından oluşturulmuştur ve hiçbir telif ve/veya lisans hakkı ile korunmamaktadırlar. Eğer aksi bir durum olduğunu düşünüyorsanız, lütfen iletişim bölümünden bize ulaşınız.

Teknolojicozumu.com internet sitesini kullanan ve kullanmaya devam eden her ziyaretçi yukarıda belirtilen kullanım koşullarını ve bildirimlerini kabul etmiş sayılır. Herhangi bir sorunuz varsa ya da herhangi bir görüş bildirmek için, teknocozumblog@gmail.com posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.