Sony Xperia Z5 Ultra Yolda !

1
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Bildiğimiz gibi Sony Xperia Z4 zaten mevcut ve Z modelinin serisi olan Xperia Z5 Sony Xperia Z5 bildirildi. IFA 2015 Eylül ayında açıklanacak ve bu model Sony’nin amiral gemisi olacak.

Raporlar Sony’nin yeni amiral gemisi tasarımı ve güçlü özellikleri onu çok daha iyi bir cihaz getireceğini söylüyorlar. Sony Xperia Z5 ısınma sorunları önlemek için bir öneride Qualcomm teknolojisinin henüz tahliye edilecek Snapdragon 820 Yonga kullanmak için düşünülmüştür. Söylentilere göre, çip 4GB RAM ile gelecek için donanımlı görünüyor.

z5ultra

Ayrıca 4500 mAh pil olması gerçekten iyi olacak, yanısıra yarım saat içinde 4500 mAh şarj olabileceğini de belirtiyor “30 dakika” için “2 saat” den şarj süresini azaltmak için bunun üzerinde çalışıyor.

Söylentiler de önümüzdeki Sony Xperia Z5 muhtemelen selefinden daha büyük bir ekran ve bir 4K çözünürlüğe sahip bir 5.5in ekranına spekülasyon noktalarına sahip olacağını belirtti. Dahası, 4K video kayıt desteği, HDR ve 21 milyon piksel ile son Sony Exmor RS IMX230 tabanlı CMOS sensör de upcomingmobile gadget için eklenecek bekleniyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.