Youtube beğendiğim videolar nerede?

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Youtube beğendiğim videolar nerede? Ben beğeniyorum ama bu bir listede kaydediliyor mu? Youtube da daha önce dinlediğim müziği bulabilir miyim? gibi soruların cevabını bu makalemde bulabilirsiniz.

Bu beğenmeler esasında Google hesabıyla giriş yaptıysanız o hesap bilgilerinde saklıdır bu yüzden hangi google hesabıyla giriş yapılmış durumdayken o beğendiğiniz videolara tekrar bakmak isterseniz o Google yani Gmail hesabına giriş yaparak Youtube hesabınıza giriş yapın, eğer girişi yapmazsanız beğenmeler kısmını göremezsiniz yani bu beğeniler bilgisayarınızda kayıtlı olmuyor.

Öncelikle Youtube giriş yapıyoruz. Youtube giriş sağ üst köşede Oturum aç butonuna tıklayarak Google hesabımız ile giriş yapıyoruz.

youtube-1

Sol kısımda Beğenmeler kısmına tıklıyoruz. Hepsi bu kadar.

youtube-2

Beğendiğiniz videolar burada isterseniz tüm listeyi oynatmak için Tümünü oynat butonuna tıklayabilirsiniz.

youtube-3

Youtube izleme geçmişi için ise yine soldaki panelden Geçmiş butonuna tıklamanız gerekiyor.

youtube-4

İzleme geçmişi başlığı altında daha önce izlediğiniz videolar yer alacaktır isterseniz bunu durdurabilirsiniz yani izlediğiniz videolar buraya kaydedilmez.

youtube-5

Youtube arama geçmişi için aşağıdaki gibi arama geçmişi butonuna tıklamanız gerekiyor. Yine arama geçmişi durdurma durdurma işlemi için arama geçmişini dudraklat butonuna tıklamanız gerekiyor.

youtube-6

Telefondan Youtube beğenmelerini görmek

Hemen hemen herkes bir akıllı telefon kullanır ve kullandığınız bu akıllı telefondaki Youtube uygulamasına da Google hesabınızla giriş yapıp beğenilerinizi görebilirsiniz. Ben bu ekran görüntülerini iphone telefondan çekiyorum, Youtube uygulaması Sosyal başlığı açtığım ve içerisinde instagram, facebook, swarm, snapchat gibi uygulamaların bulunduğu bir klasör var, siz de iphone kullanıcısısıysanız buradaki gibi listeleyebilirsiniz. Youtube uygulamasını açalım.

IMG_5157

Yapmanız gereken telefonda Android ya da iPhone farketmez, Youtube uygulamasını açın. Ekran görüntüsü iphone cihazdan çekildi ve Google hesabıyla giriş yapmış duırumdayım sağ taraftaki Kişi ikonuna tıklayıp istediğimiz menüye geleceğiz.. Eğer Google hesabınızla giriş yapmadıysanız bu girişi yapmanız gerekiyor.

IMG_5158

Kişi ikonuna tıkladıktan sonra beğendiğim videoların hepsi listelendi. Buradan videolara ulaşabilirsiniz. Yine aynı şekilde Geçmiş seçeneği de mobil uygulamada yer almakta.

IMG_5159

Telefondan beğenilen videolara bu şekilde bakabilirsiniz. Ne kadar kolay değil mi 🙂

IMG_5160

Youtube arama geçmişi temizleme gibi işlemleri de Geçmiş butonuna tıklayarak aynı web tarayıcısındaki gibi  arama geçmişinizi temizleyebilir daha önce izlediğiniz videoları görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.