Avea ve TTnet “Türk Telekom” Adında Birleşti !

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Türk Telekom, mobil ve internet gibi tüm servislerde hizmet veren Avea, TTnet hizmetlerini tek çatı altındabirleştirerek Türk Telekom adında birleşti. Mağazaların çoğu logo değişikliğinden dolayı tabeltalarını değiştirdi. Avea aboneleri Türk Telekom sinyaliyle ilk kez bugün tanışacak ve Şebeke kısmında artık Türk Telekom Yazacak..

Birleşme kuralları gereği Avea ve TTNET faturalarda isimlerini koruyacak yani faturalar yine aynı şekilde gelecek, Türk Telekom markasını da kullanmaya başlayacak. Tek isim tek logo tek marka altında birleşen Türk Telekom’un müşterileri mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağaza, çağrı merkezi ve internet sitesinden erişecek.

Birleşmeyi ise bir reklam filmi ile yayınladı..

Türk Telekom CEO’su Rami Aslan, “Yenilikçi olma, dinamizm, müşteri odaklılık, çeşitlilik gibi değerleri temsil eden yeni logomuzla taçlandırdığımız bu dönemde, tüm Türkiye’ye yayılmış fiber altyapımızın gücü, hem mobil hem sabit alandaki hizmetlerimizde kendini gösterecek” dedi.

İşte Türk Telekom Yeni Logosu!

turktelekom-yeni-logosu-indir

Tek Logo Altında Birleşmesi Sonrasında;

  • Tek marka altında birleşen Türk Telekom’un müşterileri; mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetlerine artık tek mağazadan, tek çağrı merkezinden ve tek internet sitesinden erişecek.
  • Avea, TTNET ve Türk Telekom’un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, 27 Ocak 2016 itibariyle “Türk Telekom” tek markasıyla müşterilere sunulacak.

Sene 2004 ve Aria-Acell Birleşmiş, Avea Doğmuştu;

Aria-Aycell birleşmesi 2004 yılında ‘Avea’ adlı ana markasını doğurmuş Aria ve Aycell’in ayrı ayrı sürdürdüğü markalarının yerini Avea almıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.