Çalınan İnstagram Hesabını Tekrar Geri Alma

İnstagram hesabım çalındı eposta adresimi bilmiyorum ya da facebook hesabı ile kaydolmuştum nasıl geri alabilirim diyorsanız hesabı geri alma ile ilgili aşamalar burada..

1
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

İnstagram hesabınızın çalınması sonrası her üyelik sistemi gibi şifre sıfırlama ile işlem yapılabilir fakat çalınan hesaptaki maile erişim yoksa bununla ilgili instagrama bildirimde bulunmanız şart olabilir.

Facebook gibi instagram’da da kimlik gönderimi yapılabilir durumda, kimlik gönderimi yapmak için bu linke tıklayın. https://help.instagram.com/contact/740949042640030

Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

Başkasının eline geçen bir hesabı bildirin!

başlığı altındaki yönlendirmeleri size sorulan sorulara cevap vererek aşağıdaki gibi seçenekleri seçip ilerleyelim.

instagram-hesabim-calindi-4

Devamında bu şekilde seçenekler gelecektir ve tekrar size uygun seçenekleri seçip devam edin.

instagram-hesabim-calindi-3

Çalınan İnstagram hesabınızın size ait olduğunu doğrulamak için bildirimde bulunuyorsunuz. Formu doldurun ve aşağıda “Lütfen Instagram fotoğraflarınızdan birinin filtre uygulanmamış/kırpılmamış halini yükleyin” uyarısını dikkate alarak bir fotoğraf seçip Dosya seç kısmına tıklayarak gönderin.

instagram-hesabim-calindi-2

Devam ettiğinizde size aşağıdaki şekilde bir mail gelecektir. Aşağıdaki gelen maile kodu bir kağıda yazıyorsunuz ve elinizde tutup kendinizi fotoğraf çekip pc ye atıyorsunuz ve bu maile cevap olarak dönüyorsunuz, bu tamamen güvenlik amaçlıdır.

instagram-hesabim-calindi-1

İnstagram’a bu bildirimi gönderdiğinzide instagram ekibi size geri bildirimde bulunacaktır ve hesabın size ait olduğunu doğruladığınızda size hesabınızın tekrar sizin kontrolünüz altına geçmesi için mail gönderecektir.

Şifre sıfırlama ile ilgili sorun yaşarsanız yorum yapmanız yeterli olacaktır.

1 Yorum

  1. Merhabalar Çarşamba günü instagram hesabımı çaldırdım kaydolurken girdiğim Hotmail kullanım dışı ,telefonum ve face adresim kayıtlı değil.Zaten çalan kişi her şeyi değiştirmiş ancak fotoğraflarım duruyor. Bende çarşamba saat 19.00’da hesabım için instagramda daha fazla yardıma mı ihtiyacın var kısmını doldurdum ve hesabıma bir mail geldi.Mailde bir kodla beraber tam adım ve mail adresimi bir kağıda yazarak fotoğraf atmamı istiyordu,attım.Ancak 4 gündür mail gelmedi.Üstüne aynı şekilde bir kaç fotoğraf daha attım hala ses yok.Yardım bekliyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.