Casper Via V3 Format Atmak Hard Reset

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Akıllı telefonunuzun format atmaya ihtiyaç duyduğu anlar olur bunlardan ilki desen kilidini unutmak sonucunda gerçekleşir, telefona virüs bulaşması ya da telefon yavaşladıysa bir format atmak sorunu çözer. Casper Via V3 format atmak yani fabrika ayarlarına döndürmek gayet basit aşağıdaki yönlendirmeleri uygulayın.

Yalnız bu işlemi yapmadan önce format atacağınız telefonun şarjının %60 ve üzeri olması gerekiyor ve bu işlem sonrasında telefonunuzdaki bilgilerin silineceğini unutmayın, formatlama işlemi sim karta veya hafıza kartına etki etmeyecektir.

casper-via-v3

Telefon Tuşları İle Hard Reset

  1. Telefonu power düğmesini kullanarak kapatınız.
  2. İki parmağınızı Sesi Arttırma (vol+) ve Sesi Azaltma (vol-) tuşlarına basılı tutun Açma (Power / Kilit) tuşuna basılı tutun. Bu 3 tuşa yaklaşık 8-10 saniye kadar basılı tuttuğunuzda ekrana android robot resmi gelecektir parmaklarınızı tuştan çekiniz.
  3. Bizi karşılayan menü Recovery menüsüdür bu ekrandan Recovery Mode seçeceğiz, bunun için Ses Azaltma (vol-) tuşuna basın ve seçimi Power tuşu ile yapın.
  4. Açılan ekranda yine Sesi Azaltma tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Menü tuşuna basın.
  5. Onaylama menüsünden Yes Delete All User Data seçeneğini seçip Reboot System Now Seçeneği ile telefonu fabirika ayarlarında yeniden başlatmış olacaksınız.

Menüden Sıfırlama İşlemi

Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika Verilerine Sıfırla > Telefonu Sıfırla

seçenekleri ile menüden de sıfırlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.