Casper Via V9 Format Atmak Hard Reset

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Akıllı telefonunuzun format atmaya ihtiyaç duyduğu anlar olur bunlardan ilki desen kilidini unutmak sonucunda gerçekleşir, telefona virüs bulaşması ya da telefon yavaşladıysa bir format atmak sorunu çözer. Casper Via V9 format atmak yani fabrika ayarlarına döndürmek gayet basit aşağıdaki yönlendirmeleri uygulayın.

Yalnız bu işlemi yapmadan önce format atacağınız telefonun şarjının %60 ve üzeri olması gerekiyor ve bu işlem sonrasında telefonunuzdaki bilgilerin silineceğini unutmayın, formatlama işlemi sim karta veya hafıza kartına etki etmeyecektir.

v9-Telefon

Casper Via V9 Desen Kilidini Unuttum !

 

  1. Bu işlem çok kolay fakat işlemleri adım adım takip etmelisin. Telefonu kapalı konuma getir.
  2. İki parmağınızı Sesi Arttırma (vol+) ve Sesi Azaltma (vol-) tuşlarına basılıyken Açma (Power / Kilit) tuşuna basılı tut. Bu 3 tuşa yaklaşık 8-10 saniye kadar basılı tuttuğunda ekrana recovery menüsü gelince tuştan elinizi çekin.
  3. Bizi karşılayan menü Recovery menüsüdür bu ekrandan Recovery Mode seçeceğiz, bunun için Ses Azaltma (vol-) tuşuna basın ve seçimi Power tuşu ile yapın.
  4. Açılan ekranda yine Sesi Azaltma tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Menü tuşuna basın.
  5. Onaylama menüsünden Yes Delete All User Data seçeneğini seçip Reboot System Now Seçeneği ile telefonu fabirika ayarlarında yeniden başlatmış olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.