En iyi Lol Yasuo Kabiliyet Rün Build Sayfasi

0
En iyi Lol Yasuo Kabiliyet Rün Build Sayfasi
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

En iyi şampiyonlardan biri olan Yasuo Kritik vuruş ile bilinen Lol Yasuo Kabiliyet Rün ve kritik damage için nasıl ayarlanır bundan bahsedeceğiz. Faker, Koreli player Yasuo rün ve kabiliyet sayfası aşağıdaki gibidir. Bu şekilde Kritik vuruş seviyeniz başlangıçta yüksek olacaktır.

Lol Yasuo Kabiliyet

League of Legends Yasuo Kabiliyet için aşağıdaki gibi kabiliyet sayfasını ayarlayabilirsiniz.

lol yasuo kabiliyet

Lol Yasuo Rün

Yasuo rün sayfası için aşağıdaki ayarlamaları yapabilirsiniz. Rün Kritik ağırlıklı olması gerekiyor. Tabi büyü direnci ve zırh almanız gerekecek.

lol yasuo rün

Lol Yasuo Build

Yasuo şampiyon seçminde saldırı hızı can çalma ve kritik vuruş önemli bunlara özel itemler almanız gerekiyor. Başlangıç itemleri olarak aşağıdaki First buy yazan seçenekleri alabilirsiniz İkinci olarak Priority buy yazan eşya setini alabilirsiniz. Sonrasında hangi şekilde ilerlerseniz ilerleyin.

lol yasuo build

Skill dizilimi ise E den başlayabilirsiniz sonrasında q ve w alınca öncelikle e fullemeniz daha iyi olacaktır daha kıvrak olmak için.

lol yasuo skill

Yasuo şampiyon ile ilgili rün kabiliyet ve build ekranlarına baktık eğer Katarina oynamayı düşünürsen bu makalemizi okuyarak Katarina rün kabiliyet seçim sayfanı oluşturabilirsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.