PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Facebook hesabım kapatıldı diye üzülmeyin hesabımı nasıl açarım diyorsanız bunun çok basit bir çözümü var bunun nasıl yapıldığını makalemizde anlatıyoruz. Biseydegil çözeriz 😉

Öncelikle Facebook hesabınız birçok nedenden ötürü kapanabilir gerek şikayet gerek kural ihlali ya da kullanım şartlarına aykırı bir durumda Facebook hesabınızı kapatılabilir. Bu tür durumlarda hesabı kapanan kullanıcılara sunulan bir alternatiftir.

Facebook Hesabınız Kapatıldı

Tek Çözüm Kimlik Göndermek

Hesabın tekrar aktif olması için Facebook kişinin gerçek bir kişiye ait olan bir hesap mı değil mi diye kontrol etmesi için kimlik göndermenizi isteyecektir.

Kapanan hesaba itiraz etmek için buraya tıklayın ve aşağıdaki adımları uygulayın.

İtiraz formuna ekleyeceğiniz kimliği gönderirken cep telefonunuz ile de fotoğrafını çekip eğer bu işlemi bilgisayarda yapıyorsanız bilgisayar aktarabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken noktalar;

  1. Kimlikteki Fotoğraf, Ad soyad, ve Doğum tarihi net olmalı.
  2. TC Kimlik no gizleyebilirsiniz.
  3. Kimlik gönderip göndermemek sizin kendi iradenize bağlı elbette fakat facebook kontrol ettikten sonra kimlik görüntünüzü kendi sunucularından da siliyor.

İtiraz Formu için linke tıkladıktan sonra sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacaktır. Formdaki bilgileri eksiksiz doldurup gönderin.

İletişim mail yazdığınız kısma cevap vereceklerdir.

Facebook Kapanan Hesap İçin Kimlik Gönderim Formu
Facebook Kapanan Hesap İçin Kimlik Gönderim Formu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.