Facebook Kodmatik Numara Değiştirme [Çözümü]

2
Facebook Kodmatik Sorunu Çözümü, Facebook Kodmatik Kırma, Facebook Kod Eski Numarama Gidiyor, Facebook Kodmatik Kırma
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Facebook kodmatik aktif edilen hesaplarda telefon numarasına sms ile kod gönderme işlemi yapılır fakat bu telefona artık ulaşamıyorsanız numara değiştirme işlemi için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekiyor.

Öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın ve kodmatik isteyen ekrana giriş yapın. Bu ekranda Kodunu bulamıyor musun? diye bir seçenek olacaktır buna tıklayalım.

facebook-eski-numarama-kod-gonderiyor_1

Ayrıca, Çok fazla kısa mesaj güvenlik kodu istedin. Lütfen daha sonra tekrar dene. uyarısı alıyorsanız da yine bu işlemi yapabilirsiniz. Diğer seçenekler yazan butona tıklayalım ve Facebook’a bir istek gönder seçeneğine tıklayın.

facebook-kodmatik-hilesi_2

Açılan ekranda aşağıdaki gibi bir form gelecektir, Giriş onayları ilgili kod sorunları şeklinde bir form çıkacaktır bu formu doldurup Facebook‘a bildirmeniz yeterli olacaktır.

facebook_kodmatik_kirma_3

Bu şekilde Facebook gönderdiğiniz isteği değerlendirip yeni telefon numaranız ile Facebook hesabınıza tekrar girişinizin sağlanması için size cevap gönderecektir. Gelecek cevap hesaptaki maile gelecek bu yüzden sık sık maili kontrol etmeniz gerekiyor.

2 YORUMLAR

 1. öncelikle merhabalar kardeşim

  Birisi hesabına yeni bir cihazdan veya tarayıcıdan erişmeye çalıştığında 6 haneli bir giriş kodu gerekmesini istedin.
  Kodmatik veya üçüncü taraf uygulamadan aldığın 6 haneli kodu aşağıya gir

  facebook’um bloke oldu cep telefonuma kod gelmiyor facebook’la iletişime geçtim 1 haftadır geri dönüş yapmadılar 4 bine yakın arkadaşım vardı. hepsi çöpe gitti millet facebook’la iletişime geçtikleri zaman 10 saat sonra geri dönüş yapıyorlar ama bana gelince öyle yapmıyolar ne şansızım ben hiç zannetmiyorum geri dönüş yaparlar bu kodmatiği kaldırılar benim facebook gmaildir hotmail değil yinede geri dönüş yaparlar mı hiç zannetmiyorumda benim facemde adım djtekcan remix olarak kayıtlı fotoğrafta benim orjinal resmim ama doğrum tarihim aynı değil yine sorun çıkarmı lütfen kardeşim yardımcı ol tşk.

 2. Öncelikle Merhabalar
  Faktörlü Kimlik Doğrulamasında Birisi hesabına yeni bir cihazdan veya tarayıcıdan erişmeye çalıştığında 6 haneli bir giriş kodu gerekmesini istedin.
  Kodmatik veya üçüncü taraf uygulamadan aldığın 6 haneli kodu aşağıya gir

  Bu sorun çıkıyor benim cep telefonuma kod’ta gelmiyor, erişimimi tamamen kaybettim facebook’la iletişime geçtim form doldurdum 1 hafta dır geri dönüş yapmadılar kimsede yardımcı olmuyor bana bu kodmatiği kaldırmalarını istemiştim kaldırmadılar yani ses seda yok yani yanıt gelmedi 4 bine yakın arkadaşlarım vardı takipçilerim vardı hepsi çöpe gitti bayan olsaydım hemen çözüm bulurlardı. İnternete baktım birisi benim durumun aynısydı yani o bayandı 10 saat sonra geri dönüş yaptılar mail gönderdiler diyordu ki bu linke tıkla sorunun çözülşür çözüldü o kişinin o bayanın bana gelince yok geceleri yatamıyorum her yıl bu sorunla karşılaşıyorum her yıl facebook kuruyorum bunların yüzünden çünkü yardım etmiyolar mağdur insalara facebook ekipleri işlerini yapmıyorlar gün geçtikçe facebookun ayarlarını oynuyorlar yeni icatlar çıkartıyolar benim hesabım gmail dir hotmail değil bundan kaynaklanıyormu sizden yardım bekliyorum lütfen cevap verin. Kimse bana cevap vermiyor Benim facebook’ta adım djtekcan remix foto bana ait gerçek resimlerim ama doğum tarihim aynı değil sorun çıkmaz demi tam 1 hafta oldu daha kaç gün beklemem lazım lütfen söyleyin bana.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.