PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Samsung’un yeni akıllı telefonu olan Galaxy Note 7 donanımsal ve yazılımsal ve tasarım bakımından özellikleri ile lanse edildiği günden itibaren kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Fakat ilgisini çeken bir diğer şey ise Samsung Galaxy Note 7 satışa sunulan tüm cihazlarda patlama olabilme ihtimalinin olmasıydı.

Bu batarya sorunu sebebiyle bazı kullanıcıların patlaması tüm Galaxy Note 7 satışlarının durdurulmasına ve tüm Galaxy Note 7 geri alınmasına sebep oldu. Patlama olaylarına bir yenisi ABD’nin Florida eyaletinde eklendi.

galaxy-note-7-patladi_2

Galaxy Note 7 Arabada Patladı!

Bu sefer Note 7 bir araçtayken patladı ve faciaya yol açarak bir arabanın kullanılmaz hale gelmesine neden oldu.

FOX 13’ün haberinde; “Florida’da yaşayan N. Dornacher isimli bir kişi, arabasında yer alan mobilyaları evine taşırken yeni aldığı Samsung Galaxy Note 7 telefonu arabanın içerisinde şarj oluyordu.

samsung-galaxy-note-7-arabada-patladi

Mobilyaları arabadan alıp evine taşıdıktan sonra dışarı çıkan Dornacher, arabasında dumanlar çıktığını ve sonrasında alev aldığını gördü. Arabanın neden bu şekilde yandığına anlam veremeyen Dornacher, telaşlı bir şekilde aracın içerisindeki yangın söndürme tüpü ile yangını söndürmeye çalıştı.

samsung-galaxy-note-7-arabada-patladi_1

Fakat yetersiz kaldığı için itfaiye ekiplerine haber verdikten sonra sorunun Note 7’nin bataryasının patladığından kaynaklandığı ortaya çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.