General Mobile GM 5 Telefon Alınır Mı?

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

General Mobile GM 5 daha çok uzun süreli kullanım testleri ile ön plana çıkan bir cihazdır. Bu telefon alınır mı alınmaz mı fiyat performans oranı ve özelliklerinden bahsedeceğiz.

GM 5 Teknik Özellikleri;

5.5 inç IPS ekran ile sizlerin karşısına çıkan General Mobile GM5 Full HD çözünürlükle ekranı ile çok daha şık ve kaliteli deneyim sizlere yaşatacaktır.

8 çekirdekli Snapdragon 617 işlemcisi ve 3 GB RAM gücü ile daha güçlü bir telefon.

Arka ve ön kameraları 13 Mega piksel olan cihazın DXO Mark Standartlarında olması da oldukça önemlidir.

Batarya özelliği 3.100 mAh kapasitesine sahip olup, hızlı şarj 3.0 teknolojine sahiptir.

32 GB depolama ve microSD kart destekleri ile bu özelliğine 128 GB’a kadar çıkarabilirsiniz.

General Mobile GM 5

Cihazı neden tercih ederiz?

Cihazın özellikle Full HD ekran olması, arka ve ön kameraları 13 Mega piksel olması özelliklerine sahip olduğu yüksek çözünürlük ile fotoğraf çekmek isteyenler için en doğru seçim olacaktır.

Güncellenen yeni özellikleri

Ön kamera özelliği bir önceki serisine göre geliştirilen ve kaliteli fotoğraf çekme deneyimini hem selfie hem de arka kamera ile çekmenize imkan sağlayacak cihazın ayrıca dâhili hafızası 128 GB çıkarabilecek özellikler eklenmiştir. En önemlisi bir bilgisayar performansı alabileceğiniz Yeni Android One işletim sistemi ve 64 bit yüksek performanslı işlemcisiyle mükemmel oyunları donmadan yavaşlamadan oynama imkanı sağlıyor.

General Mobile GM 5 İnceleme

GM 5 Yorumlar

Günümüz şartlarında 1000 TL ortalama fiyat ile hem kaliteli fotoğraf çekebileceğiniz, hem zarif bir telefona sahip olabileceğiniz GM 5, son derece dayanıklı ve hızlı şarj özellikleri ile tercih edilmelidir.

Fiyatı

General Mobile GM 5 Dual ve Plus akıllı telefon piyasada 969 – 1059 TL arasında piyasada, telefon marketlerde ve internet satış noktalarında satışa sunulmuştur, fiyat performans bakımından orta halli bir telefon diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.