HTC Desire 530 Alınır mı? İnceleme

0
HTC Desire 530 Alınır mı?
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

HTC Desire 530 akıllı telefon, serinin birisi olup uygun fiyat seçenekleri ve optimum özellikleri ile piyasada satışı yapılmaktadır. Bu telefon alınır mı? düşük bütçeli telefon ile performans açısından uygun mu olduğundan ve teknik özelliklerinden bahsedeceğiz.

HTC Desire 530 Alınır Mı

HTC Desire 530 Özellikleri

Boomsound hoparlör özelliği olan Desire 530 ayrıca Snapdragon 210 işlemcisi bulunmaktadır.

5 İnç Süper LCD ekran ile Desire 530, ayrıca 720*1280 piksel ekrana sahip olup bu ekran % 66,2 gövde ekran oranı ile etkileyicidir.

Desire 530 bunun yanı sıra PPI 294. Android 6.0 Marsmallow işletim sistemi sayesinde kullanıcılarına android in son sürüm güncellemesini yakından sunmaktadır.

1.5 GB RAM ve 16 GB dahili depolama özellikleri ile HTC 530 ön kısımda 5 ve arka kısımda f/2,4 diyafram açıklıklarına sahip 8 MP kamera ile oldukça etkileyici fotoğraflar çekebilirsiniz.

Cihazı neden tercih ederiz?

HTC Desire 530; Android kullanmak isteyen kişiler için tercih edilebilir özellik ve fiyat avantajına sahiptir ve güçlü işlemcisi ile iyi bir performansa sahip bu telefonla rahatlıkla yüksek çözünürlükte oyunlar oynayabilirsiniz.

Güncellenen Yeni Özellikleri

HTC Desire 530 yenilenen işlemci özelliği ve yeni boyutları ile çok daha akıcı, daha ince ve şık tasarıma sahiptir.

HTC Desire 530 Yorumları

Yorumlar;

Öncelikle uygun fiyat seçeneği ile Android akıllı telefona sahip olmak için bu cihaz satın alınabilir. Ayrıca gövde ekran özelliği % 66’yı geçtiği için daha büyük ekran özelliği olması tercih edilebilirlik açısından önemlidir.

HTC Desire 530 Fiyatı

HTC Desire 530 piyasada 960 – 1040 TL arasında farklı satış fiyatları ile internet üzerinden veya telefon bayilerinden satışta alıcılarını beklemektedir.

Siz olsaydınız cihazı alır mıydınız? Yorum yazarak paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.