iOS 8.3 Güncellemesi Yayınlandı – İnceleme

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

iOS 8.3 Güncellemesi Yayınlandı – İnceleme Gün itibari ile iOS 8.3 sürümü güncellemesi tüm iPhone 4S ve üzeri modelleri ve  iPad 2 üzeri tüm iPad modellerinde yayınlandı. iOS 8.3 sürümünü iTunes üzerinden ya da OTA yani Wi-Fi üzerinden indirip güncelleme yapabilirsiniz. Güncellemeden önce Şarj seviyenizin %50 nin üzerinde olduğundan emin olun ve sürekli kopma ihtimali olan bir Wi-Fi ağı ile güncelleme yapmamanız daha iyi olacaktır. En sağlıklısı iTunes ile güncellemek olacaktır.

Güncelleme ile gelen yenilikler nelerdir bunlara bir göz atalım.

8.3 Türkçe Siri  !

Güncelleme ile birlikte Siri’ye 7 Dil eklendi ve bunların arasında Türkçe’de var artık Siri ile Türkçe konuşabilir komut verebilirsiniz. Apple’nin sesli asistanı siri artık bu güncelleme de sesle yönetebilirsiniz.

ios 8.3 Türkçe siri, siri, ios 8.3, Türkçe siri, iphone siriios 8.3 Türkçe siri, siri, ios 8.3, Türkçe siri, iphone siri ios 8.3 Türkçe siri, siri, ios 8.3, Türkçe siri, iphone siri

300 Yeni Emoji !

Bu güncellemede Emoji’ ler her nesle her ırka her cins ve her türden canlıya hitap ediyor. Bayrakların arasında artık Şanlı Türk Bayrağı’da yer alıyor.

ios 8.3 emoji, ios 8.3 güncelleme, indir, iphone emoji

 

8.3 İnceleme Videosu

8.3 ile birlikte gelen yenilikler

apple, ios, ios 8.3 emoji, ios 8.3 güncellemesi indir, ios 8.3 güncellemesi yayınlandı, ipad 8.3, iphone, iphone ios 8.3, siri güncelleme, Türkçe siri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.