iOS 9 Güncelleme Hatası Çözümü

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Geçtiğimiz günlerde iPhone iPad kullanıcıları ios 9 sürümünü geçiş yüklemesi için sunuldu elbette bu güncelleme bazı sorunları da birlikte çözümünüde getirdi. slide to upgrade hatası iOS 9 güncellemesi hatası yaşayanlar da oldu sorunsuz bir şekilde kurulum yapanlarda.

iOS 9 Güncelleme uzun sürüyor

Bunlardan biri uzun süre beklemeye rağmen kurulumun tamamlanmaması, yaklaşık 8-9 saat download bekleme süresi ile karşılaşabildik.. Bunun başlıca sebepleri bağlandığınız wifi ağı internetinin yavaş olması ile ilgilidir. Yüklemeyi iptal edip iTunes ile yükleme yapmanız en sağlıklı olan işlemi. Tabi elbette güncellemeden önce yedeklemeyi ihmal etmeyin.

iOS 9 yazılım güncelleme hatası

yazilim-guncelleme-hatasi

Bir diğer hata ise yazılım güncelleme hatası, yazılım güncellensinde iphone umu yeni yazılım özellikleri ile kullanayım diye beklerken download işlemi sonrasında ekrana yazılım güncelleme hatası diye bir uyarının çıkması bir hayli üzücü diyebiliriz.

iOS 9 3g aç kapat butonu yok

iphone-3g

3g seçeneği ios 9 güncelleme sonrası olmamasının sebebi bunun güncellemenin bir parçası olması ile ilgili, önceki iOS sürümlerinde bulunan 3g açıp kapatma seçeneği iOS 9 ile sağlanmayacak. Çoğu iphone kullanıcı, pil süresini arttırmak için interneti kullanmadığında 3G özelliğini kapatıp Edge (veya 2G) bağlanmayı tercih ediyordu. Ancak bu ayar iOS 9 ile mümkün olmayacak.

iOS 9 yükseltmek için kaydırın hatası

iOS 9 güncellemesini yapanların en sık karşılaştığı hata ise “yükseltmek için kaydır” ekranında gelen hatadır. Bu hata ile ekran donduğunda ise Home+Power ile resetlemesi gerekiyor.

iOS 9 uygulama kaldıramıyorum

iphone-uygulama-kaldirma-silme

iPhone’da uygulama kaldırma herhangi bir uygulama ikonunun üzerinde bir kaç saniye dokunduktan sonra çıkan çarpı butonu ile uygulama kaldırabiliyorlardı fakat ios 9 da bu işlemi yapıp uygulamayı kaldıramayanlar da oldu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.