iPhone 7’nin Bilinmeyen Özellikleri

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

iPhone cihazları üretici firma tarafından sürekli yenilikleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Her çıkan seri de kullanıcılar için sunulan uygulamalar ve yenilikler ile iPhone tercih edenler için kolaylıklar sağlamaktadırlar.

iPhone 7 Ve Serisinin Farklılıkları Nelerdir?

iPhone 7 hem görsel olarak hem de teknolojik gelişimleri ile yepyeni bir seri oldu. En göze çarpan görsel özellikleri orta menü tuşu ve kulaklıkları oldu. Yeni serideki kulaklıklar ile kablo derdinden kurtulan kullanıcılar kablosuz kulaklıkları kullanmaktan çok memnunlar. Ayrıca orta menü tuşundaki çukurlukta daha düz yapılarak farklı bir tasarım oluşturuldu.

iphone-7

Telefonlarda en çok şikâyetçi olunan özelliklerinden bir olan telefonların ıslanmaya ve toza karşı korunaksız oluşu, bozulmasına son verildi. Yeni seri telefonlar ıslansa da toz ile temas etse de bozulmuyor. Böylece akıllı cihazlarınızı daha uzun süre zarar görmeden kullanabiliyorsunuz.

Yeni seride bulunan diğer bir özellik de renklerin artık daha canlı olması, video çekimlerinde birçok özelliğin eklenmesi ile telefonu kullanmak daha keyifli hale geldi ve bu telefon serisinden vazgeçemeyenler için heyecan verici oldu.

iphone-7-bilinmeyen-ozellikleri

Tasarım olarak da her seride yenilik yapan firma bu seride de farklı bir siyah tonuyla telefonu seçenler için alternatif bir renk daha sundu. Henüz bu telefonun satışları bitmeden yeni bir serinin daha geliştirmesine başlayan firma kullanıcılarına yine muhteşem tasarımlı ve teknoloji açısından yenilikler getirecek bir cihaz için daha kollarını sıvadı. Henüz sunulmamış olan bu cihaz hakkında çıkan haberlerde teknoloji sevenler için merak uyandırmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.