iPhone iTunes’i Görmüyor (Kesin Çözümü)

2
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

iPhone iTunes’i görmüyor ise bununla alakalı yapılacak işlemleri inceledik ve sorunun kesin çözümü driver problemi olduğunu gördük. Bu driver yükleme işlemini tamamladığınızda sorun çözülecek ve iPhone iTunes’i görecektir.

iphone itunes bağlantı sorunu kesin çözümü

iTunes Bağlantı Problemi Çözümü

  • Öncelikle işlem yaptığınız bilgisayardan Bilgisayarım Sağ tıklayıp Yönet menüsüne giriş yapın, açılacak ekranda Aygıt yöneticisi seçeneğine tıklayın.
  • Taşınabilir Aygıtlar seçeneğini bulun ve sol kısımdaki + ya tıklayın. Açılacak menüden cihazınızın üzerinde fare ile sağ tık yapıyoruz.
  • Sürücüyü güncelleştir seçeneğini seçtikten sonra açılan ekranda Sürücü yazılımı güncellemek için bilgisayarımı tara seçeneğini seçiyoruz.
  • Benim bilgisayarda aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver i tıklayın.
  • Gözat düğmesini tıklatın Eğer işletim sisteminiz 32 bitse bu dizine giriş yapın C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers klasöründen Usbaapl dosyasını çift tıklayın. Eğer Windows 64 bit ise giriş yapacağınız dizin C:\Program Files ( x86 )\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers kısmında ve bu dosya Usbaapl64 olacaktır.
  • Dizindeki Usbaapl dosyasını seçip Sürücüyü Yükle butonuna tıklayın.

Sorun çözüldü. Şimdi sadece yapmanız gereken şey sürücü yükleme aşamalarını tamamladıktan sonar tekrar iTunes açmak ve iPhone iTunes’a bağlamak olacaktır. Yapamazsan eğer yorum bırak bi ilgilenelim şu sorunla.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.