iPhone Ses Sorunu Çözümü

0
iphone hoparlörden ses çıkmıyor, iphone ses sorunu çözümü
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

iPhone ses sorunu çözümü için; sorunu olan gelen aramada zil sesi çalmıyor ve hoparlör den ses çıkmıyor ise yapılması gereken bazı işlemler vardır. iPhone 6 plus, 6s iPhone 5 ve 5s gibi telefonlarında yaşanan bu ses sorunu çözümü için yapılması gerekenlere bir bakalım.

iPhone Hoparlörden ses gelmemesi yazılımsal kaynaklı ise;

Telefonda bu sorunun olmadan önce hangi uygulamanın yüklendiğini öncelikle kontrol etmeniz gerekiyor. Yüklediğiniz uygulamayı kaldırarak deneyebilirsiniz.

Eğer işe yaramazsa iPhone telefonun ayarlarını sıfırlamak sorunu çözebilir. Çoğu cihazda bu işlem sonrası sorunun çözüldüğü görülmüştür.

iPhone Ayarları Sıfırlama

Bu sıfırlama sonucu telefonunuzdaki sadece ayarlar sıfırlanacaktır içerikleriniz etkilenmeyecektir Yani fotoğraflarınız ya da belgeleriniz etkilenmeyecektir.

 

  • Telefonun Ayarlar menüsüne giriş yapın.
  • Ayarlar menüsünden Genel e giriş yapıyoruz.
  • Bu kısımdan Sıfırla > Tüm Ayarları sıfırla 

ayarlari-sifirlama

bu işlemi yaptıktan sonra parolanızı girmenizi isteyecektir ve parola girdikten sonra telefon kendini yeniden başlatacaktır. iPhone yeniden başladıktan sonra ses sorununun çözülüp çözülmediğini tekrar test edin. Eğer sorun hala devam ediyorsa.

iPhone Ses Sorunu İçin Garanti Süreci

Tek işlem Cihazı garanti servisine göndermek olacaktır. Apple cihazlar için şuan garanti servisi veren KVK servisi bulunuyor.

Apple servislerine göndererek sorunun çözümü için garanti servisi desteği alabilirsiniz. Apple garanti servisi İstanbul’da Erenköy ve Beşiktaş‘da bulunuyor. Mng kargo veya yurt içi kargo ile anlaşmaları var bu şekilde karşı ödemeli gönderebilirsiniz.

Google Aramaları;

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.