İşte Nokia’nın Muhteşem Dönüş Ürünü Nokia 9!

0
Nokia 9
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Nokia’nın tekrar pazara geri dönmesi çoğu eski kullanıcılarını ve Nokia severleri bir hayli heyecanlandırdı. Nokia, ilk Android cihazlarını tanıttıktan sonra Nokia 9 için çalışmalara başladı. Henüz piyasaya çıkmadan sızdırılan Nokia 9’un şimdi de konsept görüntüleri ortaya çıktı.

İşte Nokia’nın Amiral Gemisi Nokia 9 Özellikleri ve Görüntüleri

Nokia 9 özellikleri nelerdir bizi nasıl bir cihaz bekliyor buna bakalım. Kendisi 6 GB RAM ve Qualcomm’un yeni işlemcilerinden biri olan Snapdragon 835 ile geleceği bekleniyor. 3D Ses özelliği ile kulaklıklar için özellikle optimize edilen OZO Audio Tteknolojisi en can alıcı özelliklerinden biri olacağa benziyor.

Nokia 9 Konsept

Daha önce de Nokia nın yeni amiral gemisi ile ilgili konsept görsellerle karşılaşmıştık. Phone Designer Nokia 9 ile ilgili konsept çalışması hazırlayarak bizi nasıl bir cihaz bekliyor bekleyip göreceğiz.

Nokia 9 Ekran

Konseptte Nokia 9’un Galaxy S8’de olduğu gibi neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip olduğu görülüyor. Nokia 9 Ekranı 5.5 inç, LG G6’nınki gibi 2/1 orana sahip. Bu da Nokia 9’u normal 16: 9 en boy oranına kıyasla daha uzun hale getiriyor.

Nokia 9 Arka Kamerası

Phone Designer tasarımcıları Nokia 9’u oldukça ince hayal etmiş. Bence bu şekilde bir kasa çok şık olabilir, görüntüye bakacak olursak iPhone 7 kadar ince olduğunu görüyoruz. Bizi nasıl bir Nokia 9 bekliyor bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.