PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Evet yanlış duymadınız Beker müzik çalar ile kafatası ile müzik dinlemek mümkün. İlk duyulduğunda tuhaf gelse de teknolojinin gün geçtikçe ilerlediği günlerde bu ürün, özellikle spor aktiviteleri için kulaklık ile müzik dinleme ihtiyacına yanıt veriyor hem de kulaklık ile değil, kafa tasına takılan bu cihaz Beker ile…

kemik-iletisimli-muzik-dinleme

Su altında, kemik üzerinden müzik dinleyebilmenize olanak veren Happy Island şirketinin bir ürünü olan Beker, kemiğe uyguladığı titreşim ile ses sinyallerini duymamızı sağlıyor. Normal kulak içi kulaklıklardan ziyade, spor yaparken müzik keyfimiz kulağımızdan çıkan kulaklıkla eziyet haline geliyordu fakat bu cihaz bu derdi ortadan kaldırıyor.

Beker Müzik Çalar Özellikleri

Beker mp3 çaların ebatı 2.9 x 1.6 x 0.7 inç ve kullanışlı IPX8 su geçirmez sertifikası bulunmaktadır. Ultra kompakt ve taşınabilir bir tasarıma kapalı gösterir ve bir iç kafa bandı kullanarak, aşağıdakileri yapabilirsiniz kolayca başınızın arkasına bir müzik çalar takıp müziği doruğunda yaşayın.

kemik-ile-muzik-dinlemeAyrıca bu cihaz 4GB dahili depolama ile birlikte satılıyor ve MP3, WMA ve WAV desteği mevcut. Buna ek olarak, şarj edilebilir pil ve pil kullanım süresi  8 saat sürüyor.

Beker web sitesi üzerinden ön sipariş için Indiegogo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.. Fiyatı ise 72 Dolar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.