Karne Hediyesi Hometech’den Olsun

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Oğluma ya da kızıma karne hediyesi olarak ne alabilirim? diyorsanız karne hediyeniz Hometech İdeal 10s veya İdeal 8s tabletleri olsun. Karneler dağıtıldı ve karne hediyesi için vazgeçilmez bir seçenek olan bu iki cihaz tüm öğrencilerin beğenisine sunuluyor.

Okullar bitti artık biraz dinlenme ve tatil zamanı aileniz ve arkadaşlarınızla bu yazın keyfini çıkarırken en özel ve eğlenceli anlarınızı kaydedebileceğiniz ve oto odaklama ve 5 MP kamera çözünürlüğüne sahip İdeal 10s, yüksek kalitede fotoğraf ve video çekebilmenizi sağlayacak. Aynı zamanda canınızın sıkıldığında oyunlar oynayabileceğiniz canavar bir cihaz.

hometech-tablet_1

16 GB dahili hafızası olan İdeal 10s, istediğiniz kadar yüksek boyutlu oyun yükleyebileceksiniz. Ayroca harici depolama alanı desteği 64 GB hafıza kartı ile harici olarak depolama alanına da imkan sağlıyor.

Tatil yolları sıkıcı geçmeyecek, ideal 8s ile yolculuklar daha keyifli hale getiriyorsunuz, keyifle müzik dinleyip, oyunlar oynayabileceğiniz ve pil ömrü uzun olan İdeal 8s ile yolculuklar çok daha keyifli geçirebilirsiniz.

IPS Ekran farkı ile görüntüler her açıdan aynı, ayrıca İdeal 10s ve İdeal 8s’in G+G  dokunmatik ekran sayesinde dokunmatik hassasiyet kalitesini en iyi seviyede hissedebileceksiniz.

Hometech ideal 10s ve ideal 8s 1.2 GHz hızında 4 adet 64 Bit‘lik atom çekirdeği içeren ve ARM Mali-450 grafik kartı ile geliyor.

Peki bu tableti nasıl satın alabilirim?

Hometech kendi web sitesinden adresinden veya Bimeks Media Markt, Teknosa gibi teknoloji mağazalarından bu tabletleri satın alabilirsiniz. Fiyatı ise 400 – 500 TL arası değişiyor..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.