Lenovo K6 Kullanıcı Yorumları

1
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

K6 serisi Qualcomm tarafından geliştirilip piyasaya sürülen ve snapdragon 430 işlemcisine sahip olan bir telefondur. Lenovo K6 alınır mı ve fiyat performans oranı nasıldır hadi bakalım.

Teknik Özellikleri;

  • 1,2 GHZ hızı, ARM Cortex A53 tasarımı ile 8 çekirdek özelliği bulunan yeni nesil Quick charge şart teknolojisine sahip lenovo K6, 16 – 32 GB dahili depolama alanlarına sahiptir.
  • 13 MP arka kamera özelliği yanı sıra interpolasyon etkisi ile 16 MP çözünürlüklere çıkmaktadır.
  • Ön kamera ise 8 MP olup 5,5 inç ekran genişliği bulunan telefonun en büyük özelliği ise çift SİM kart desteği olmasıdır.
  • Android özelliği ile kullanılan telefonun ağırlığı ise 139 gram olup son derece zarif bir üründür.

Cihazı neden tercih edeceğiz?

Cihazı tercih etmenin en büyük sebebi oldukça uygun fiyat seçeneğidir. Telefonun şık tasarımı, hafifliği arka kamera özellikleri sahip olmak için önemli nedenlerdir.

Güncellenen yeni özellikleri;

Telefonun en önemli güncellenen yönü fiyatı olmakla birlikte kamera MP özellikleri geliştirilmiştir. Tasarımında daha fazla ekran genişliği ile 5,5 olmuştur. Daha önce bu ekran genişliği 5 inç olup % 10 artırılarak daha kullanışlı hale getirilmiştir.

Lenovo K6 Yorumlar

Yorumlar;

Kamerası fiyatı tasarımı telefonu almak için bir nedendir. Bu tasarıma sahip bir ürün için istenilen bedel son derece makuldür.

Fiyatı;

390 – 460 TL arasında alıcı bulunan akıllı cihazın fiyatı son derece makul olup alıcılar için oldukça idealdir. Detaylı teknik özellikleri için gsmarena sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.