Lenovo S1 Lite Alınır Mı? Yorumları

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Full HD ekran ile Lenovo S1 serisinden harika bir telefon piyasaya sürülmüş ve alıcıları ile buluşmuştur. Peki Alınır mı? Kullanıcı yorumları nelerdir bundan bahsedeceğiz.

Teknik Özellikleri;

Bluetotoh4.0 özelliği ile Lenovo akıllı telefon 8 MP ön kamerası ile oldukça etkili bir giriş yapmıştır. Bu android telefonlar için son derece etkin bir özelliktir. Odaklamalı 13 MP arka kamera LED CCT arka flaş kalitesi ile 129 gram hafifliğinde olan S1 LİTE,  daha ergonomik ve şıktır. 2800 mah POLİMER batarya ile uzun ömürlü telefonun MT6753 sekiz çekirdekli işlemcisi son derece güçlü bir performans anlamına gelmektedir. Android 5.1 Lollipop işletim sistemi sayesinde yeni ve güncel bir sürüm haline gelen Lenovo S1 Lite serisinde 32 GB dahili genişletilebilir hafıza bulunmaktadır.

Lenovo S1 Lite Kamerası

 

Cihazı neden tercih ederiz?

Daha uzun ömürlü batarya özelliği ve 8 MP ön kamerası ile uygun fiyatı alınması için temel nedendir.

Güncellenen yeni özellikleri;

Ön kamera özelliği eski Lenovo serilerine gör geliştirilmiş, ayrıca hafiflik olarak çok daha şeffaf ve şık bir tasarım yapılmıştır.

Lenovo S1 Lite Yorumlar

Fiyatı;

700 – 760 TL arasında değişen fiyatları ile Lenovo S1 lite akıllı telefon marketlerde, Showroom larda ve satış bayilerinden alıcı beklemektedir.

Yorumlar;

Android kullanmak isteyenleri, birden fazla telefon ile hayatını sürdürenlerin özellikle tercihe edebileceğini bu akıllı telefon son derece özel tasarıma ve donanıma sahip tasarlanmıştır. Cihazı teknoloji mağazalarından ya da Vatanbilgisayar‘dan alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.