Lenovo Vibe P1 Pro Alınır mı?

0
Lenovo Vibe P1 Alınır mı
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Lenovo Vibe P1 pro akıllı telefon gold serisi ile daha şık sevimli ve hoş tasarımlara sahiptir. Peki bu telefon alınır mı ve fiyat performans oranı nedir bundan bahsedeceğiz.

Teknik Özellikleri;

Üst düzey pil ömür, bataryanın paylaşılabilme özelliği, üstün güç koruma sistemi ile oldukça uygun performanslara sahip bu akıllı telefon geniş bir batarya sistemi bulunmaktadır. 5.5 inç boyutlarında telefonun gold yanı sıra gümüş ve siyah renkli modelleri de bulunmaktadır. Alüminyum arka yüzey yanı sura aşılmayan arka kamera ile microsd kard ve sim kart özellikleri yer almaktadır. 202 gram ağırlığında telefonun 5000 mAh segmentleri ile oldukça iyi bir tercih olacaktır. 401 ppi piksel yoğunluğu yanı sıra ekran koruması gorilla glass3 tarafından üstlenilmektedir. Android 6.0.1 işletim sistemi bulunan telefonun snapdragon 615 işlemcisi yer almaktadır. 1.5 GHZ frekansına sahip telefonda andreno 405 grafik birimi de yer almaktadır.

Lenovo Vibe P1, Kullanıcı Yorumları

Fiyatı;

Lenovo Vipe P1 pro akıllı cihaz 1299 – 1400 TL arasında alıcılarını beklemektedir.

Cihazı neden tercih edeceğiz?

Cihazın yenilenen ve geliştirilen özellikleri ile gold renk tercih etmek isteyen android tutkunları için Lenovo kalitesi ile buluşturulmuş özel bir cihazdır.

Güncellenen yeni özellikleri;

Güçlendirilen bataryası, piksel ve çözünürlük özellikler lenovo serisi için iyi bir konumdadır.

Yorumlar;

Klasik android işlemci sistemine sahip telefonun uygun fiyatı şık tasarımları ile buluştuğu için ideal bir telefon olarak seçilebilmelidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.