McAfee Stinger Nedir, Nasıl Kullanılır?

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

McAfee Stinger nedir? Bilgisayarınıza sistem dizinlerini tarayarak olabilecek zararlı ve bilgisayarınıza ve sistem dosyalarınıza bulaşan virüsleri temizleyen bir ücretsiz virüs temizleme aracıdır.

Belirli virüsleri temizleyebilme kabiliyetine sahip olan McAfee Stinger, bilgisayarda sistem yöneticilerinin ve kullanıcılarının virüslerin eline geçen pc leri temizlemeleri için yardımcı oluyor. Kısacası bilgisayarınızda virüs var ve çok donmalar yaşıyorsanız.

McAfee_Stinger_2

PC’leri temizlemelerine yardımcı oluyor. Yazılıma eklenen yeni Real Protect işlevi ise şüpheli etkinliği takip ederek yakalayabiliyor. Otomatik öğrenme teknolojisini kullanan bu işlev, sıfırıncı gün açıklarını bulut üzerinden sınıflandırıp, gerçek zamanlı olarak algılayabiliyor.

mcafee_stinger_1

Böyle bir virüs temizleme yazılımının ücretsiz olmasının nedeni diğer virüs temizleme araçlarında olduğu gibi (tanıtım amaçlı) olmasıdır. Bu açıdan, anti-virus yazılım firmaları daha çok zararlı yazılımları işlevi, virüs sezgilediğinde aktif olan just in time mantığı ile çalışmasıdır.

  • Dosya Boyutu15 MB
  • Yayıncı: Network Associates
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
  • Lisans: Freeware

Mcafee Stinger İndir

Format atma derdine son! Zararlı veya virüs bulaşan sisteminizi bir türlü temizleyemiyorsanız ve aklınıza bunun tek çözümü “format atmak” diyorsanız, format atmadan önce McAfee’nin bu ücretsiz aracını denemenizi tavsiye ediyoruz. Bu 12.x versiyonunda 2,500 den daha fazla solucan (worm) ve trojan tespit edebilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.