Nokia Bu Kez Geri Dönüyor!

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Daha önce Nokia’nın tekrar kendi markası ile akıllı telefon üretileceği söylenmişti. Daha önceden yalanlanan bu söylentiler şimdi açık açık doğrulandı.
lumia-nokia-c-p
2013 yılının Eylül ayında servisler ve cihazlar bölümünün Microsoft tarafından satın alınan Finlandiyalı mobil cihaz üretici markası Nokia, bu kez kesin bir şekilde akıllı telefon üretimine geri dönüyor. Satış süreci bittikten sonra, Microsoft’un Lumia akıllı telefon serisinden ismini çıkardığı şirketin, üretime kendi markası ile öne çıkacağı iddiaları ilk kez Nisan ayında ortaya çıkmıştı. O dönemde yalanlanan bu iddialar şimdi doğrulandı.

İddialar Resmen Doğrulandı

nokia-one
Reuters haber ajansının verdiği bilgilere göre, şirket 2016 yılında kendi markası ile yepyeni akıllı telefonlarını satışa sunacak. Şirketin üst yöneticilerinden Rajeev Suri’nin verdiği bilgilere göre de Nokia, kendi akıllı telefonlarını üretip satışa sunmayı planlıyor. Bunun için Microsoft ile yapılan satış anlaşma süresinin dolmasının beklenmesi gerekiyor. Bu zorunluluk ile Şirket tarafından Nokia markalı cihazların 2016 yılında geleceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.