REEDER P10SE ALINIR MI?

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Bu makalemizde REEDER P10SE alınır mı ve akıllı cihaz ile tanışabilir, cihazın sahip olduğu özellikler ile sahip olmak istediğiniz akıllı cihazı karşılaştırabilirsiniz.

REEDER P10SE yorumlar

Teknik Özellikleri;

5 inç ekran boyutu ile % 87,28 oranından ekran gövde özelliği vardır. 294 piksel yoğunluğu 720*1280 çözünürlük ve İPS LCD ekran teknolojisi bulunan reeder p10se akıllı telefon 2400 mAh micro-usb şarj ve batarya özellikleri bulunmaktadır. 13 mp kamera özelliği ile 1080 video kayıt çözünürlüğü olan akıllı cihaz 4 çekirdektir. 145.3 mm boyunda 70,5 mm eninden olan telefon 143 gram olup altın beyaz veya gir renklerde 8,5 mm kalınlığındadır. Android işletim sistemi ve 6.0 mashmallow işletim sistemi versiyonu bulunan telefonun A-GPS navigasyon özellikleri vardır.

REEDER P10SE inceleme

Fiyatı;

849 – 919 TL arasında değişen fiyat politikası ile farklı satış noktalarından REEDER P10SE akıllı telefonu satın alabilir ve kullanma keyfini sürebilirsiniz.

Cihazı neden tercih edeceğiz?

Cihazın sahip olduğu fiyat politikası almak için en önemli tercihtir. Bunun yanı sıra daha güvenli ve yüksek dayanıma sahip olması son derece önemlidir.

Güncellenen yeni özellikleri;

REEDER serisi telefonun eski sürümü olmayıp ilk defa piyasaya çıkan akıllı cihazdır.

Yorumlar;

Akıllı telefon keyfi yaşamak isteyen bireyler için son derece önemli bir android uygulamadır. Akıllı cihazınızınız hem daha uygun fiyat seçeneği hem de yüksek dayanımı ve tasarımı satın almak isteyenler için oldukça idealdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.