Reeder P11SE Alınır Mı?

1
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Reeder P11 SE akıllı telefon piyasaya iddialı çıkışı ile oldukça yoğun bir alıcı kitlesine ulaşmıştır. Peki bu telefon alınır mı? Kullananların yorumları neler olmuş cihazın özellikleri nelerdir inceledik.

Teknik Özellikleri;

5.5 inç boyutları yanı sıra 1280*720 ekran çözünürlüklerine sahip Redder P11SE mediatek MT6750 işlemcisi özelliklerine sahiptir. 4 GB ram 64 gb dahili hafıza yanı sıra led flşas destekli 13 megapiksel kamerası fotoğraf çekmek isteyenler içinde oldukça idealdir. Uzun ömürlü 3200 mah kapasitesine sahip şarj ile android 6,0 masrhmallow işletim sistemine sahip bir akıllı cihazdır. Ön kısımda bulunan kontrol butonları ve parmak okuyucu özelliği ile kameranın altında zarif bir tasarım sağlanmıştır. Telefonun ağırlığı standart akıllı cihazlara eş değer olup asla bir handikap oluşturacak tasarım ve ergonomiklik ile tasarlanmamıştır.

Reeder P11SE İnceleme

 

Cihazı neden tercih edeceğiz?

Cihazın zarif tasarımı, adnroid işlemcisi ve geniş ekran özellikleri cihazı tercih etmenin ilk nedenleridir. Ayrıca arka kamera altında var olan parmak okuyucu daha güvenli bir telefon olma özelliğini sunmuştur.

Reeder P11SE Yorumlar

Güncellenen yeni özellikleri;

Güncellenen en yeni özelliği kamera pikseli, tasarımı ve parmak okuyucu eklenmesidir.

Yorumlar;

Uygun fiyat politikası geliştirilen özellikler telefonu tercih etmenizin ilk nedenleridir. Tasarım android işlemci ve parmak okuyucu sizlere daha farklı bir telefona sahip olduğunuzu hissettirecek özelliklerdir.

Fiyatı;

Reeder P11SE akıllı telefon piyasaya çıktığı andan itibaren 1199 – 1399 TL arasında değişen farklı fiyat politikası ile alıcılarını beklemektedir.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.