Samsung G532 Grand Prime Plus Alınır mı?

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Akıllı telefonda dünya lideri Samsung firması tarafından üretilen akıllı telefon G532 Grand Prime Plus gayet şık ve kullanışlı bir telefon. Peki alınır mı? ve kullananlar ne yorumlar yaptı? bunlardan bahsedeceğiz.

Teknik Özellikleri;

1.4 Ghz Quad Core İşlemcili telefon güncel bir formasyona sahip, 5 inc Qhd TFT LCD boyutundaki cihaz çözünülürlük açısından oldukça beğeni toplayacak, tam dokunmatik olarak tasarlanan G532 Grand Prime Plus 160 gr ağırlıkta, ön görüş kamerası 5MP normal çekim kamerası 8 MP cihazın her iki kamerasında sabit gece çekimleri için Flaş özelliği bulunuyor. HD çekim özelliği ile 1280×720 boyutunda görüntü elde edebilirsiniz.

Samsung G532 Grand Prime Plus

Fiyatı;

Piyasada 720 ile 900 TL arasında fiyat aralıklarında bulunabilen Telefonu teknoloji mağazalarından veya internet üzerinde satış yapan firmalardan temin edebilirsiniz.

Cihazı neden tercih edeceğiz?

Özellikle internete bağlantı hızı ve gayet hafif olması rahat taşınabilirliği açısından GRAND 532 değerlendirmeye alınması gereken bir cihazdır. Ayrıca 128 GB kapasitesine sahip MicroSD ile bluetooth,Wifi,radyo bağlantısı gibi alternatif özellikleri ile akıllı cep telefonundan çok daha fazla işlevselliği bulunan G532 kısa zamanda severek kullanılacak bir telefon.

Güncellenen yeni özellikleri;

4,5 G özelliği ile 16 GB depolama alanı gibi bir takım geliştirmeleri kapsayan telefonun hafıza kartı ile çok daha geniş bir alanda depolanabilen veriler kullanıcının binlerce içerik edinmesi için oldukça esneklik sağlıyor.

Samsung G532 Grand Prime Plus Yorumlar

Yorumlar;

Özellikle 2600 mAh değişebilir bataryası ile yaklaşık 12 saat 3G boyutunda kullanımı ve 59 saatlik müzik dinleyebilme hacmi ile müzik severlerin gözdesi olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.