Samsung Galaxy G570 Prime Alınır Mı?

0
Samsung Galaxy G570 Prime
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Dünya üzerinde en yaygın akıllı cep telefonu teknolojisine sahip Samsung firması tarafından üretilen Samsung Galaxy G570 Prime Alınır mı ve bu teknolojiler ile son derece estetik bir akıllı telefon deneyimi yaşatan bu cihazı inceledik.

Teknik Özellikleri;

F1,9 diyaframa sahip telefonun 13 MP arka kamerası ile özgün çekimler için ideal bir seçim olacağı görünüyor. 1.4 Ghz 4 çekirdek bulunan işlemci 2 GB ram özelliği ile hızlı bir erişim sağlıyor. 16 GB dahili hafıza ile birçok oyun uygulaması için oldukça kapasiteli bir tasarım olma özelliğini taşıyor. Ayrıca 128 GB hafızası MicroSd ile oldukça iyi bir depolama alanına sahip G570 5 inç PLS TFT LCD ekranı ile çok daha canlı bir görüntü sunan telefon 2400 Mah bataryası ile oldukça uzun zaman şarj sorunu olmaması açısından son derece kullanışlı bir teknoloji.

Fiyatı;

Fiyat performans açısından iyi seviyede olan G570 GOLD; çeşitli elektronik mağazaları ve internet üzerinde 1250,00 ile 1300,00 TL fiyat aralığında satışa sunulmaktadır.

Cihazı neden tercih ederiz?

Aynı anda çok sayıda uygulamanın çalıştırılabilmesi özellikle sosyal paylaşım uygulamalarının aynı anda izlenebilmesi için güzel bir fırsat. Ayrıca bu uygulamalar arasında sorunsuz ve hızlı geçiş yapmak mümkün.

Güncellenen yeni özellikleri;

G570 Parmak İzi okuma şifrelemesi yapılabilmesi cep telefonunuzun güvenliği açısından önemli bir işlevi yerine getiriyor.

Yorumlar;

USB girişi ile işletim sistemleri açısından rahat kullanımını özellikle içerik aktarımlarında büyük kolaylık. Wifi direct özelliği ile internete çok daha hızlı bağlantının sağlanmış olması önemli bir özellik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.