Sony Xperia C5 Ultra Kamera Sorunu Çözümü

0
Sony Xperia C5 Ultra Kamera Sorunu Çözümü, Teknoloji Çözümü
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Sony’nin son telefonlarından Xperia serisinden C5 Ultra 13 mp ön ve arka kamerasıyla teknoloji tutkunlarını oldukça tatmin eder nitelikte.

Özellikle selfie meraklısı kullanıcıların dikkatini çeken bu telefonun bir kaç sorunu da yok değil. Bu telefonu kullananların yaşadığı genel iki sorun var. Birinci sorun snapchat açılmama sorunu, diğeri ise snapchat kamera bulanıklığı sorunu.

C5 Ultra kullanıcılarının birçoğu bu iki sorundan birini ya da ikisini birden yaşıyorlar ki bu durum kamera kalitesiyle bilinen bu akıllı telefonun kullanıcılarını oldukça rahatsız ediyor. Neyse ki bu sorunların çözümü mevcut.

Snapchat, Sony

Snapchat Açılmama Sorunu

Snapchat açıldığında karşınızda siyah bir ekranla karşılaşabiliyorsunuz ve snapchat uygulamasını kullanamıyorsunuz. Sosyal medya kullanıcıları için büyük bir sorun olan bu durum uzun süre kullanıcıların canını sıksa da artık bir çözümü var. Telefonunuzu açtığınızda kamera uygulamasını açıyorsunuz, kamera uygulamasını kapatmıyorsunuz. Kamera uygulaması arkada çalışır durumdayken snapchat uygulamanız sorunsuz çalışacaktır. Kamera uygulamanızı kapatırsanız aynı sorunla karşılaşmanız mümkün.

Snapchat Kamera Bulanıklığı Sorunu

Bir diğer sorun ise, yine snapchat uygulamanızı açtığınızda kameranızın normalden çok daha bulanık bir görüntü vermesi. Bu durum da yine selfie tutkunu kullanıcıları rahatsız ediyor. Ancak bir çözümü mevcut. Bu sorunu gidermek için de yine kamera uygulamanızı açıp, görüntüyü bir kez netleştirmeniz yeterli.

Üstelik bu sefer kamerayı arkada çalıştırmak zorunda değilsiniz, kamera uygulamanızı kapatıp, snapchat uygulamanızı rahat rahat kullanabilirsiniz. Bu gibi teknik sorunları aynı zamanda telefonunuzun android sistemini yükselterek de giderebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.