TP-Link TD-W9970 Modem Kurulumu (Resimli Anlatım)

30
TP-Link TD-W9970 Modem Kurulumu
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

VDSL Modem serisi olan TP Link td-w9970 kurulumu işlemini resimli arayüz görselleri ile anlatacağız. Modem şifresi ile bu şekilde internet bağlantınıza kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Bu ayarları yapıktan sonra internet bağlantınız gelecektir, Fakat ayarları yapmadan önce modemde ADSL ışığının sabit bir şekilde yandığına emin olun. Kablo bağlantıları ile ilgili de sorun yoksa bir internet sayfası açarak işe koyulalım.

TP Link Modem Kurulumu

 1. Bir internet sayfası açıp adres satırı denilen satırı silip 192.168.1.1 yazıp Enter a tıklıyoruz.
 2. TP-Link TD-W9970 modem giriş şifresi admin veya turktelekom kullanıcı adı admin
 3. Açılan ekrandan sol kısımdan Ağ > Wan Ayarları  kısmındaki tablodan dsl internet yasan kısmı düzenle butonuna tıklayın.
 4. Dİğer bu bağlantı ekli değilse ekle butonuna tıklayın.

TP Link TD w9970 Modem Wan Ayarları

 • PPP Kullanıcı Adı ve şifresi bu kısımda dikkat etmeniz gereken yerdir. bu bilgiler sizde yoksa 444 0 375 ttnet çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.

TP Link TD w9970 Modem İnternet Ayarları

 • Ayarları yaptıktan sonra Kaydet butonuna tıklamanız yeterli olacaktır, adsl bilgileriniz doğruysa internet erişimi alacaksınız.

TP Link TD w9970 Modem Kurulum

Bir diğer makalemiz olan TP-Link TD-W9970 Modem Kablosuz Ayarları makalemizi inceleyebilirsiniz. TP-Link TD-W9970 modemde port açmak için bu makaleye de göz atabilirsiniz. Modem ile ilgili diğer detaylar burada.

30 YORUMLAR

 1. Paylaşım için teşekkürler. Ethernet kablosu ile 2. bilgisayar bağlamak istediğimde ek ayar yapmam gerekiyor mu? Bağlantıda sorun yaşıyorum 2. bilgisayarda internet yok. Önceki modemimde böyle bir ayar yapmamıştım ama.

 2. bilgileriniz için çok teşekkür ederim son bir soru kablosuz şifreyi sayenizde değiştirdim peki kablosuz ağ adını nasıl değiştirebilirim ??

 3. selam td-w 9970v3 tt net modem kullanıyorum, 192,168,1,1 i girdiğim de arayüz gelmiyor eternet le de kablosuz la da arayüz gelmiyor,kablosuz şifre mi değiştirmek için arayüz e girmek istiyorum problem ne olabilir?

 4. pw kullanici admin yaziyorum olmuyor degistirlmismi bilmiyorum wifi pw istiyor pw bilmiyorumm nsl deise bilirm 192,168,1,1 5 defa denedim admi admin ve 600 sn ban yedim sifreyi nsl ögrene bilirm

 5. sifre id admin admin giriyorum sifre deismis ola bilir bilmiyorm sifrei nsl deismem lazim 192,168,1,1 giriyorum admin admi pw giriorum ama 600 sn süre veriyor yanlis girme sebebinden sifreyi nasl ögrene bilirim ????

 6. ben internetimi ağ kablosunda kullanıyorum ama bi telefon bağlandığında ping çok yükseliyor kablosuz ayarlarını nerden düşüreceğim bi yardımcı olur musunuz lüften

 7. Merhaba! Modemim td-w9970 .Kullandığım antivirüs programı şöyle bir uyarı veriyor: ” Cihazınız doğru yapılandırılmış değil.Ağınız tehditlere açık”diyor. İnterneti sorunsuz kullanıyorum,ama böyle bir uyarı geliyor. Ne yapmalıyım?

 8. Merhaba modemin kurulumunu yaptım bu şekilde ve modem arayüz şifresini de değiştirdim ancak oturumu kapattıktan sonra ne deiştirdiğim şifreyle ne de ttnet şifresiyle arayüze giriş yapılmıyor yardımcı olur musunuz?

  • Merhaba, değiştirdiğiniz şifre yanlış yazıldığı için giriş yapamıyor olabilirsiniz. TP-Link TD-W9970 modemi resetleme işlemi yaparak modemi fabrika ayarlarına alıp tekrar baştan kurulum yapmanız gerekebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.