PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Twitter uygulamasında attığınız tweetleri bazı durumlarda silmek istiyorsunuz, fakat bazen o kadar çok tweet yazmışsınız ki birer birer silmek saatlerinizi alabilir. Bu kadar çok vakti boşa harcamanıza gerek yok. Çünkü Twitter uygulamasında teknoloji gelişimi sayesinde tweetleri toplu olarak silme imkanınız bulunuyor.

Twitter Toplu Tweet Silme

Dünyaca ünlü sosyal medya uygulaması olan Twitter’da attığınız tweetleri toplu olarak silmek için cihazınıza Twitter Archive Eraser programını indirmeniz ve yüklemeniz gerekiyor. Programı indirmek için belli site ya da bağlantıları kullanabilirsiniz. Programı indirip yükledikten sonra aşağıdaki adımları sıra ile takip edin.

Toplu Tweet Silme

Programı cihazınıza indirip kurun ve ardından Twitter uygulamasında kullanıcı bilgilerinizi girip hesabınızı açın. Hesabı açar iken kayıt olurken girdiğiniz mail adresinize bir mail gönderilecek.

NOT: Bu uygulamaya kesinlikle garanti vermiyoruz ve teknolojicozumu.com olarak sorumluluk almıyoruz. İstenilen fonksiyon olan toplu Tweet silme işlemini yapıyor fakat hesabınızın güvenliği için bu işlemi yaptıktan sonra şifrenizi yenileyin.

Twitter Archive Eraser Nasıl Kullanılır

Bu doğrulama maili aracılığı ile Twitter uygulaması hesabınızı doğrulayın. Doğrulama süreci 7 haneli bir şifre ile olacaktır. Hesap doğrulama işlemi gerçekleştiği zaman artık uygulama ile birlikte çalışan Twitter hesabınız ile dilediğinizi yapabilirsiniz. Programın ara yüzünde uygulayabileceğiniz 3 tane işlem bulunuyor. Bu silme işlemleri “delete tweets”, “delete favorites” ya da “delete direct messages”. Aslında bakılır ise silebileceğiniz başka da bir şey yok.

Bu 3 buton seçeneklerinden hangisine silme işlemi uygulamak istiyorsanız ona dokunun. Akabinde gerekli onaylamaları verdiğiniz takdirde Tweet leriniz, favorileriniz ya da mesajlarınız silinecektir. Bu uygulamada Türkçe dil seçeneği maalesef yok. Fakat İngilizce yazılan yazılar da anlaşılamayacak derece karmaşık hükümler değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.