VESTEL VENUS V3 5010 ALINIR MI?

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Vestel Venus V3 5010 akıllı telefon Vestel Venüs serisi olarak ilk yerli akıllı cihazlardan birisi olup Türkiye pazarında satışa sunulmuştur.

Teknik Özellikleri;

5 inç ekran boyutu 720*1280 HD ekran çözünürlüğüne sahip Vestel Venüs, 294 PPI piksel yoğunluğu, LPS LCD ekran teknolojisi yanı sıra % 63.7 ekran gövde oranı bulunmaktadır. 16 milyon ekran renk sayısı ile Cornıng Gorilla Glass3 ekran dayanaklılığına sahip telefonun batarya kapasitesi 2250 mAh, batarya süresi 13 saat ve micro-USB şarj giriş özellikleri bulunmaktadır. Lityum polymer batarya teknolojisi 8mp kamera çözünürlüğü, LED flaş özelliği yanı sıra 30 fps video değeri bulunmaktadır. Android işletim sistemine sahip akıllı cihazın android 6.0 marshmallow işletim sistemi versiyonu bulunmaktadır. A-GPS navigasyon özellikleri ile 3.5 mm ses çıkışı yer almaktadır.

Vestel Venus V3 5010, Yorumlar

Fiyatı;

Vestel Venus V3 5010 AKILLI TELEFON piyasada 468 – 499 TL arasında değişen farklı fiyatlarda satışa sunulup alıcıları ile buluşmaktadır.

Cihazı neden tercih ederiz?

2015 aralık öncesi piyasaya çıkan akıllı cihazın Türkiye pazarından çıkması önemli bir etken olup yerel akıllı cihaz olarak desteklenmesi de bir hayli önemlidir.

Güncellenen yeni özellikleri;

Güncellenen özelliği piyasaya çıkan ilk serisi olarak akıllı bir cihazdır.

Yorumlar;

Uygun fiyatı ile ailelerin, öğrencilerin alt düzey geliri olan bireylerin tercih edeceği telefon sahip olduğu özelliklerle de fena sayılmamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.