VESTEL VENUS V3 5040 ALINIR MI?

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Türkiye’nin cep telefonu markası olma yolunda hızla ilerleyen Vestel Firması tarafından sunulan V3 5040 alınır mı? Sınıfında en iyilerinden biri olan bu telefon kullanım alanı hızla gelişen ve fiyat bakımından gayet avantajlı bir seçenek.

Teknik Özellikleri;

8 MP arka kamerası 5 MP ön kamerası ile muadili cep telefonları arasında iyi bir yere sahip VENUS V3 4 çekirdekli bir işlemciye sahip. 1 GB ram kapasitesi ile yeterli derecede iş gören akıllı cep telefonu teknolojisinde yarışa devam ediyor. Metalik altın sarısına yakın gövde tasarımı ile ince ve taşıma rahatlığı sunan VENUS 5040 cep telefonundaLollipop güncellemesi bulunuyor.

Fiyatı;

500.00 ve 550,00 TL fiyatlarda alıcı bulan Venus 5040 tüm Vestel satış noktalarının yanı sıra teknoloji marketleri ve internetten rahatlıkla temin edilebiliyor.

 VESTEL VENUS V3 5040 ALINIR MI

Cihazı neden tercih ederiz?

2100 mAH bataryası ile hiçte azımsanmayacak kullanım süresi rahatlığı veren akıllın cep telefonunda micro USB girişi mevcut. Ayrıca çizilmelere karşı dayanıklı şekilde üretilen cam en fazla yaşanan cep telefonunun düşürülmesi veya diğer nedenlerle ekranın zarar görmesini engelliyor.

 

Güncellenen yeni özellikleri;

1.3 Qualcomm işlemcinin 4 çekirdek ile desteklenmiş olması çekim formasyonunda 5 inç 1280×720 HD IPS ekran çözünülürlüğü ile birçok özelliği sayesinde farklı bir cep telefonu arayışına gerek kalmayacak. Bunun dışında 1080p ve 60 FPS videolarınızı çok daha hızlı izlemenizi kolaylaştırıyor.

Yorumlar;

Hızlı otomatik odaklama sistemi bulunan cep telefonunun kullanımı sırasında ekran üzerinde oluşacak parmak izi lekelenmelerinin önüne geçmek için Multi Touch teknolojisi kullanılmış.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.