WordPress Alt Menü Oluşturmak

1
wordpress
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

WordPress alt kategori listeleme nasıl yapılır? WordPress alt menü oluşturma nasıl yapılır? wordpress menüyü nasıl özelleştirebilirim? WordPress açılır menü nasıl yapılır? İnceleyelim…

WordPresste oluşturulan belirli bir sayfanın alt menülerini oluşturmak ve aşağıdaki gibi görüntüye sahip olmak için işlemlere hemen başlayalım.

wordpress alt kategori listeleme, wordpress alt menü oluşturma, wordpress menü özelleştirme

WordPress yönetim paneline “siteadi.com/wp-admin” giriş yapıp sol kısımdaki menüden Sayfalar > Yeni Ekle butonuna tıklıyoruz.

WordPress alt kategori listeleme nasıl yapılır? WordPress alt menü oluşturma nasıl yapılır? wordpress menüyü nasıl özelleştirebilirim? WordPress açılır menü nasıl yapılır?
Sayfamızın başlığını içeriğini ve diğer ayarlarını yaptıktan sonra ekranın sağındaki kısımda Page Attributes panelinden Ebeveyn olarak hangi sayfayı seçersek o sayfanın alt menüsüne eklenecektir.

wordpress-alt-menu-olusturmak-selimatac-net-3

Bu işlemleri yaptıktan sonra eğer menüler listelenmiyorsa, Görünüm > Menüler tıkladıktan sonra Yeni bir menü oluşturup sol kısımdaki Sayfalar, Kategoriler, Bağlantı kısımlarından istediğiniz kategori sayfa veya bağlantıyı ekleyip kaydedebilirsiniz. Alt kısımdan Primary Menüyü seçmeyi unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.