Youtube Mobil Uygulamasında İleri Sarma Güncellemesi

0
PANELİ GİZLEKONU HAKKINDA DESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ TIKLA ARA

Videonun herkes tarafından en bilinen adreslerinden biri olan Youtube yeni bir uygulama ile kullanıcıların mobil video seyretmelerini kolaylaştırdı. Yeni hazırlanan uygulama ile aynı bilgisayarda mouse ile yapabildiğiniz ileri alma veya geri alma için eskisi kadar uğraşmayacaksınız. Bu uygulama sayesinde sadece ekranda dokunarak ileri veya geri alabileceksiniz.

Youtube İleri Sarma

Yeni sürüm uygulamayı telefonunuza indirip kullanmaya başladıktan sonra yapmanız gereken tek şey ekranın sağ veya sol yarısına sadece dokunmanız olacak. Dokunduğunuzda hangi tarafı seçtiyseniz 10 20 saniye ya da daha seri basarsanız 10ar 10ar artan saniye ileri veya geri sarmış olacak ve video da istediğiniz yerden izlemeye devam edebileceksiniz.

Uygulamanın yeni sürümü olan 12.03 ile video izlemeniz daha kolay olacak ve zaman kaybetmemiş olacaksınız. Hatta bu uygulamada yeteri kadar dokunursanız ekrana 20 saniye veya 30 saniye de ileri veya geri alma şansınız olacak.

Her geçen gün teknoloji o kadar hızlı bir değişime uğruyor ve yenileniyor ki takip etmesi bazen çok zor oluyor. Hatta teknolojinin kullanıcılardan da hızlı olduğunu söylemek mümkün. Bu hızlı gelişen teknoloji bizlerin hayatını kolaylaştırıyor ve bazense ufak bir yenilik bile zaman kazanmamız için yardımcı oluyor.

Tüm bu kolaylıkları takip edebilmek için teknoloji bloglarını takip edebilir ve en güncel haberleri ya da merak ettiklerinizin cevaplarını alabilirsiniz. Güncel sürümler, yeni uygulamalar, yeni çıkan cihazlar, programlar ve daha birçok başlık. Teknoloji o kadar çok hayatımızı kolaylaştırdı ki ufak bir güncelleme bile zamandan kazanmamızı sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.